Setur Marinaları, Ocean Globe Race’te, Türkiye’yi temsil eden Ezgim Mıstıkoğlu ve Derin Deniz Bınaroğlu’na destek verdi. Ocean Globe Race’i başarıyla tamamlayan ve dünyayı turlayan en genç Türkler ünvanını kazanan ikili, şimdi 53. Deniz Kuvvetleri Kupası’na hazırlanıyorlar.
“Yeni Ufuklara Yelken Aç!”
Mıstıkoğlu ve Bınaroğlu, Türkiye’de daha önce gerçekleştirilmemiş “Double-Handed” kategorisinde de rekor kırıp başarılarına bir yenisini eklemeyi hedefliyor.
Mıstıkoğlu ve Bınaroğlu’nun Setur Marinaları’nı temsil edeceği 53. Deniz Kuvvetleri Kupası, 13 – 18 Temmuz 2024 tarihleri arasında İstanbul Kalamış Marina – Göcek arasında yapılacak.
Setur Marinaları konuyla ilgili, “Ezgim, Derin ve tüm yarışçıları tebrik ediyor, başarılar diliyoruz. Gelecek yıllarda da deniz ve spor odaklı etkinliklere destek sağlamaya devam edeceğiz” dedi.