Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından düzenlenen 3. Denizcilik Zirvesi’nde konuşan Türk Armatörler Birliği (TAB) Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Ergenç Türk denizciliğinin yeni bir vizyona ihtiyacı olduğunu, bunun da ancak tonaj vergi sistemi ile başarılabileceğine inandığını söyledi.
Ergenç şunları söyledi :
Türk Uluslararası Gemi Sicilini savunuyorum
“Tarihte denizcilikte belli ivmeler yaşanmıştır. Bunlardan biri de Türk Uluslararası Gemi Sicilidir (TUGS) Uzun süre boyunca Türk Denizciliğine önemli destekler sağlamış olan bu kanun artık eski ivmelendirmesini sağlamakta yetersiz kalmaya başlamıştır. Ancak hala da TUGS’u savunanlardan biriyim. Diğer taraftan 15 yıldır savunduğum konuları hala savunmaya devam ederken Türk Deniz Taşımacılığı uluslararası arenada rekabet dışı kalmaya başlamıştır”
Kolay bayrak dünyanın gerçeği
“Kolay bayrak dünyanın bir gerçeği. Amerika’yı yeniden keşfetmeye gerek yok. Dünya buraya gitmişken, AB bunu kabul etmişken, OECD belli şeyleri kabul etmişken çözemediğimiz bir yerde gerçek bu iken, TUGS’taki filo 15 Milyonlardan bugün 6 milyon DWT’ye düşmüştür. Çok az Türk Sahipli Gemi filosu ise bugün 42-44 Milyon DWT’lere ulaşmıştır”
Tonaj vergi sistemimizi kuralım
“Dünya ne yapıyorsa biz de onu yapalım. AB ülkelerinin tamamı, Singapur, Çin, Malta, Japonya gibi ülkelerde Tonaj Vergi Sistemi vardır. Yunanistan zaten 1975’ten bu yana bu sistemi uygulamaktadır. Biz de bunu ister Hollanda modeli ister Yunanistan modeli ister İngiliz modeli olsun ki 24. güncellemesi yapılan İngiliz tonaj vergi sistemi bana göre en uygun olanıdır, biz de bunları inceleyerek bakanlığımızın uygun göreceği şekilde bir tonaj vergi sistemi modelimizi oluşturalım. Bunda başka alternatifimiz olmadığına inanıyorum. Çünkü 15 yılı aşkın süredir değiştiremediğimiz köklü sorunlarımız var. Bu sorunların büyük bir kısmını bu şekilde çözümleyebiliriz. Biz uluslararası iş yapıyoruz ve uluslararası kurallarımız var. Beni bir gemim şu anda Avustralya’da, gayet temiz bir şekilde çalışıyor. Bir gemim ABD’de”
Bayrağımızı başımızda taşıyalım
“Burada tek istediğimiz eşit rekabet koşulları. Biz vergi vermeyelim demiyoruz ki. Vergi de vereceğiz tabii ki. Dünya ne yapıyorsa onu yapalım. Başka türlü yarışma imkânımız kalmıyor. TUGS’ta bayrağımızı arka tarafa asıyoruz, biz bunu başımızın üstüne koyalım istiyoruz. Bunu bir kanunla düzenleyelim. Bu işin banka olayı var, kambiyo olayı var, vergi olayı var, kar dağıtım olayı var, yani farklı zorluklar var”
25 milyar dolar gelir 800 milyon dolar vergi
“Bugün Türk denizciliğine yeni bir vizyon lazım artık. Bu vizyonu ancak Tonaj Vergi Sistemi ile başarabileceğimize inananlardanım. Bazı şeyler misyonunu tamamlar TUGS’ta olduğu gibi. Ben seve seve o standartları yukarı çekmeyi arzu ederim ama bugünkü yasalarla, kanunlarla ve anayasayla bunu çözmemizin kolay olmadığını düşünüyorum. 7 bakanlıkla çalışma yaptığımız konular var. Aynı kanunu 3-4 bakanlıktan geçirmek mecburiyetindeyiz, bu hiç de kolay değil. Biz bu sorunları maalesef aşamıyoruz. Tonaj vergi sisteminin deniz taşımacılığı eko sisteminde bir çözüm olarak görüyoruz. Bu sistemin Türkiye’ye yılda 20-25 Milyar USD bir döviz kazandıracağı, 700-800 milyon USD bir dolaylı vergi katacağı, bunun da ötesinde iyi bir sistemle İstanbul’u, Türkiye’yi dünya denizcilik merkezlerinden ilk 5 sırada bir yere oturtacağını düşünüyorum. Coğrafi konumumuzdan kaynaklanan stratejik üstünlüğümüz ile Türk Hava Yolları gibi yeni bir başarıya imza atabiliriz”